Polska, medal pośmiertny Aleksandra I, 1826

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 22:04:00
322872
Opis: Polska - XIX wiek, medal pośmiertny Aleksandra I, 1826, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo, wyżej gwiazda, ALEXANDER I•WSKRZESICIEL KROLES:POLSK:1815, Rw: W wieńcu DOBROCZYŃCĘ / SWOIEGO / OPŁAKUIĄCA / POLSKA. / 1826.
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.5 mm, 11.58 g, usunięta patyna
Literatura: Diakov 445.2

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 314

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  85 zł
8)  75 zł