Rosja, Medal za Uśmierzenie Buntu Polskiego (Медаль „За усмирение польского мятежа”), od 1865

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 22:03:20
322736
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), Medal za Uśmierzenie Buntu Polskiego (Медаль „За усмирение польского мятежа”), od 1865, Herb Rosji, na stronie odwrotnej 1863–1864, wokół ЗА УСМИРЕНИЕ ПОЛЬСКАГО МЯТЕЖА
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemny brąz, 28.0 mm, 11.01 g, ciemna patyna, zacięcie na rewersie
Literatura: Barac 573, Diakov 722.1

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 289

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  135 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  36 zł