Polska, miniatura Krzyża Harcerskiego

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 22:03:00
322735
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), miniatura Krzyża Harcerskiego, Warszawa, na stronie odwrotnej MP / M, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, aluminium, 15.6 x 15.5 mm, 2.86 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 156

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  12 zł