Wielka Brytania, 6 pensów, 1731

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 22:02:20
322093
Opis: Wielka Brytania - Jerzy II (1727–1760), 6 pensów, 1731, Londyn, odmiana z piórami i różami
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: moneta przedziurawiona, ciemna patyna
Literatura: KM 564, S. 3707

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 368

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  22 zł
4)  20 zł
5)  18 zł