Rosja, 50 kopiejek, 1922 (П•Л)

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:59:40
322918
Opis: Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) (1917–1922), 50 kopiejek, 1922 (П•Л), Petersburg
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Fedorin 3, Parchimowicz 4b

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  34 zł
8)  30 zł