Rosja, 5 kopiejek, 1836 EM / ФХ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:58:40
322915
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 5 kopiejek, 1836 EM / ФХ, Jekaterinburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 493, Brekke 252

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 59

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł