Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:57:40
322966
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, mała korona na awersie, 9 piór w ogonie orła, 8 gałązek laurowych w wieńcu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1842н, Bitkin 200

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 256

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  190 zł
6)  190 zł
7)  180 zł