Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Cena aktualna: 640 zł
322887
Opis: Rosja - Paweł I (1796–1801), rubel, 1798 СМ МБ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Bitkin 32, Adrianov 1798a, Uzdenikow 1280

Cena aktualna: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 144

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  450 zł
7)  350 zł
8)  310 zł