Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:53:20
322887
Opis: Rosja - Paweł I (1796–1801), rubel, 1798 СМ МБ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Bitkin 32, Adrianov 1798a, Uzdenikow 1280

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 384

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  780 zł
4)  760 zł
5)  720 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  600 zł
9)  450 zł
10)  310 zł