Rosja, 5 kopiejek, 1789 AM

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, 5 kopiejek, 1789 AM

Rosja, 5 kopiejek, 1789 AM

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:50:40
322882
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), 5 kopiejek, 1789 AM, Anninsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo wyraźnie wybita, ładne detale, patyna
Literatura: Bitkin 859, Brekke 282, Diakov 632

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 89

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  150 zł