Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:49:40
320473
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), 5 kopiejek, 1781 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżu, patyna
Literatura: Bitkin 632, Brekke 241

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 181

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  36 zł
8)  34 zł
9)  32 zł