Niemcy, 3 marki, 1915 A

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1915 A

Niemcy, 3 marki, 1915 A

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:45:00
322774
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Ernest August (1913–1918), 3 marki, 1915 A, Berlin, wybite z okazji zaślubin z Wiktorią Luizą
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienicie zachowane, patyna, w pudełku firmy PCGS nr 282403.65/41494867 z oceną MS65
Literatura: AKS 102, Jaeger 57

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 245

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 300 zł
4)  2 100 zł