Niemcy, szeląg, 1694

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, szeląg, 1694

Niemcy, szeląg, 1694

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:44:40
322778
Opis: Niemcy - Würzburg- biskupstwo - Jan Gotfryd II von Guttenberg (1684–1698), szeląg, 1694, Würzburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Helmschrott 454

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 172

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  26 zł
4)  22 zł
5)  20 zł
6)  18 zł