Niemcy, półtalar, 1777 N

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, półtalar, 1777 N

Niemcy, półtalar, 1777 N

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:44:00
322770
Opis: Niemcy - Schwäbisch Hall - Józef II (1765–1790), półtalar, 1777 N, Norymberga, Aw: Popiersie władcy w prawo, IOSEPHVS II D G ROM IMP SEMP AVG, Rw: Trzy kartusze, legenda MONETA NOVA REIPUBLICAE HALAE SUEVICAE
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.60 g, patyna, bardzo ładnie zachowane i wyjątkowo rzadkie, nakład tylko 437 sztuk
Literatura: Schön 21, Raff 53.1

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 272

1)  3 300 zł
2)  3 200 zł
3)  3 200 zł
4)  3 000 zł
5)  2 600 zł
6)  2 500 zł