Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:43:40
322920
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenie rantu, patyna
Literatura: AKS 116, Dav. 778, Thun 265

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 221

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  150 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł