Dania, 8 skilling, 1608

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Dania, 8 skilling, 1608

Dania, 8 skilling, 1608

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:41:40
322962
Opis: Dania - Krystian IV (1588–1648), 8 skilling, 1608
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby "888", 2.64 g, ciemna patyna, gięte
Literatura: Hede 93A, KM 32

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 117

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  95 zł