Polska, 100 złotych, 1966

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:37:40
322880
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: srebro próby 900, delikatna patyna

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 271

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  280 zł
5)  270 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  150 zł