Polska, 1/2 guldena, 1923

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1/2 guldena, 1923

Polska, 1/2 guldena, 1923

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:34:20
320484
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.I, Parchimowicz 59a

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 194

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  145 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  120 zł