Polska, 2 złote, 1936

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:33:00
322110
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 112

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 160

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  34 zł