Polska, 2 złote, 1924

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 2 złote, 1924

Polska, 2 złote, 1924

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:32:20
322875
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1924, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, wybite stemplami odwróconymi
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo rzadka w tym stanie zachowania
Literatura: Parchimowicz 109c

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 355

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 150 zł
4)  940 zł
5)  900 zł
6)  500 zł
7)  480 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  400 zł
11)  380 zł
12)  360 zł