Polska, 10 złotych, 1932

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:27:40
322734
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu, odmiana ze znakiem menniczym
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 120a

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 234

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  50 zł