Polska, połtina, 1854 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, połtina, 1854 MW

Polska, połtina, 1854 MW

Cena aktualna: 490 zł
322865
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), połtina, 1854 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 440, Berezowski 3.75 zł, H-Cz. 3801 (R1), Plage 452

Cena aktualna: 490 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 119

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  470 zł
4)  460 zł
5)  250 zł
6)  240 zł