Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1834 НГ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 1 400 zł
322845
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1834 НГ, Petersburg, po pierwszej i siódmej kępce liści po jednej jagodzie, wąska korona
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowy blask menniczy, niewielkie uszkodzenia na obrzeżu, Berezowski 15 zł
Literatura: Bitkin 1086 (R), Kuriański Z10P34.8, Plage 314, Berezowski 15 zł

Cena aktualna: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 231

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł
4)  1 050 zł
5)  700 zł
6)  660 zł
7)  620 zł
8)  600 zł