Polska, 5 groszy, 1835

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 groszy, 1835

Polska, 5 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:19:40
322841
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków (1815–1846), 5 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 3, H-Cz. 3825, Kop. 7857 (R1), Plage 296

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 191

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  150 zł