Polska, 10 groszy, 1831 KG

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 groszy, 1831 KG

Polska, 10 groszy, 1831 KG

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:18:40
320464
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 10 groszy, 1831 KG, Warszawa, łapy Orła zgięte, nad wiązaniem wieńca 1 jagódka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niecentrycznie wybite, patyna
Literatura: Bitkin 6 (R), Plage 279, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 246

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  95 zł
12)  90 zł