Polska, 1 grosz polski, 1833 KG

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:18:00
322105
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 grosz polski, 1833 KG, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1067, Plage 231

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 136

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  18 zł