Polska, 5 groszy, 1840 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 groszy, 1840 MW

Polska, 5 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:17:20
320448
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 groszy, 1840 MW, Warszawa, bez interpunkcji na rewersie, cyfra nominału szeroka
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: połysk menniczy, patyna
Literatura: Bitkin 1193, Plage 141, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 169

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  38 zł