Polska, 10 groszy, 1840 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:16:20
320459
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1840 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 110

1)  26 zł
2)  24 zł