Polska, 5 złotych, 1831 KG

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:14:20
322833
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 5 złotych, 1831 KG, Warszawa
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bitkin 988, H-Cz. 3652, Plage 40, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 625

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 600 zł
4)  1 500 zł
5)  1 450 zł
6)  1 150 zł
7)  1 000 zł
8)  980 zł
9)  960 zł
10)  940 zł
11)  860 zł
12)  840 zł
13)  800 zł
14)  680 zł
15)  580 zł
16)  540 zł
17)  500 zł
18)  480 zł
19)  250 zł