Polska, 1 złoty, 1824 IB

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 złoty, 1824 IB

Polska, 1 złoty, 1824 IB

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:11:20
322831
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 złoty, 1824 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: justowanie na monecie, patyna, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 846 (R), Plage 68, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 342

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  430 zł
6)  410 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  350 zł
12)  340 zł
13)  330 zł
14)  320 zł
15)  300 zł