Polska, 1 złoty, 1822 IB

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 złoty, 1822 IB

Polska, 1 złoty, 1822 IB

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:11:00
322830
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 złoty, 1822 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna na monecie
Literatura: Bitkin 844, Plage 66, Berezowski 1.50 zł

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 221

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  190 zł
10)  180 zł
11)  150 zł