Polska, 15 krajcarów (złotówka), 1775

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 900 zł
322817
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie - Maria Teresa (1740–1780), 15 krajcarów (złotówka), 1775, Wiedeń
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, rzadkie, patyna
Literatura: Eypeltauer 235, H-Cz. 4575, Herinek 1126, Novotný 140, Plage 2, Berezowski 4 zł

Cena aktualna: 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 299

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  840 zł
5)  820 zł
6)  780 zł
7)  660 zł
8)  540 zł
9)  500 zł
10)  480 zł