Polska, grosz srebrny, 1767 FS

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:02:20
322959
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz srebrny, 1767 FS, Warszawa, szeroka korona nad monogramem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta poddana działaniu wysokiej temperatury, uszkodzenie krążka na awersie, ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 15.b3, Plage 217

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 447

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  20 zł