Polska, grosz (3 szelągi), 1754

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:01:20
320342
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, grosz (3 szelągi), 1754, Gubin, litera H pod tarczą herbową
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kahnt 699, Kop. 2086

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 227

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  26 zł
5)  24 zł