Polska, grosz, 1626

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1626

Polska, grosz, 1626

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:00:40
322957
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, grosz, 1626, Gdańsk, końcówka legendy awersu P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: CNG 150.III, Kop. 7476 (R), Kopicki Z.III.W. 1461 (R)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 227

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł