Polska, trojak, 1597

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:00:00
322970
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1597, Wilno, na rewersie u dołu głowa wołowa (mistrza menniczego Szymona Lidmana) i herb Chalecki
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: defekt krążka na twarzy króla, patyna
Literatura: Iger V.97.2.a, Ivanauskas 5SV52-28 (R)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 274

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  130 zł
4)  120 zł