Polska, szóstak, 1626

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:57:00
320028
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1626, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Kop. 1264, Kopicki (ZIIIW) 924

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 117

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł