Polska, grosz, 1535

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:55:00
322816
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1535, Gdańsk, końcówki napisów PRV / DANC3
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie podgięty, miejscowo niedobity, patyna
Literatura: CNG 58.c, PN2-Dut. 172 (R2)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 271

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł