Polska, szeląg

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg

Polska, szeląg

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:54:20
322954
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), szeląg, mennica Toruń, Aw: Tarcza z krzyżem lotaryńskim, legenda ✶ KASIMIR • D G R POLONI, Rw: Tarcza z pruskim Orłem, nad nią Ͼ, legenda ✶ MONETA : TORVNENSIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.37 g, miejscowa patyna
Literatura: Frynas P.18.11, Kop. 8217 (R)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 193

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  60 zł