Persja, tetradrachma, I w. ne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Persja, tetradrachma, I w. ne

Persja, tetradrachma, I w. ne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:53:00
322038
Opis: Persja - Kamnaskirydzi w Elamie - ostatni Kamnaskirydzi w I w n.e., tetradrachma, I w. ne, Aw: Popiersie króla z długą brodą w lewo, obok księżyc i trójząb, Rw: Stylizowana głowa w lewo, dookoła w kwadracie imitacja napisów
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.6 mm, 14.44 g
Literatura: Mitchiner ACW 706

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 146

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł