Bizancjum, hexagram, 615-638

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Bizancjum, hexagram, 615-638

Bizancjum, hexagram, 615-638

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:52:40
322716
Opis: Bizancjum - Herakliusz i Herakliusz Konstantyn (613–638), hexagram, 615-638, Konstantynopol, Aw: Herakliusz i Herakliusz Konstantyn siedzący na wprost, [dd NN hERACLIVS ET hERA CON], Rw: Krzyż na trzystopniowej podstawie i globie, DEЧS ΑδΙЧΤ ROMANIS, w prawym polu K
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 23.3 mm, 6.07 g, patyna, krążek nierówno wycięty, rzadki
Literatura: Sear 798

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 323

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  180 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł