Rzym prowincjonalny, brąz

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:51:40
322022
Opis: Rzym prowincjonalny - Macedonia - Philippi - August 27 pne - 14 ne, brąz, Aw: Głowa Augusta w prawo, AVG, Rw: Dwie postacie orzące pole, w prawo
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 20.1 mm, 5.59 g, zielona patyna
Literatura: RPC 1656

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 187

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  48 zł