Rzym prowincjonalny, hemiassarion

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:50:40
322723
Opis: Rzym prowincjonalny - Lydia - Stratonicaea-Hadrianopolis - Trajan (98–117), hemiassarion, Aw: Popiersie senatora w prawo, [ΙEΡΑ] CΥΝΚΛΗΤΟC, Rw: Popiersie Romy w koronie muralis, w prawo, niewidoczna legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.1 mm, 3.53 g, patyna, niecentrycznie wybity
Literatura: RPC III 1774, SNG Cop. 554

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 106

1)  90 zł