Cesarstwo Rzymskie, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. III w. ne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:49:20
322708
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. III w. ne, Aw: Głowa władcy (Marka Aureliusza lub Kommodusa?) w prawo, pseudolegenda. Rw: Postać stojąca na wprost, trzymająca wagę (?), pseudolegenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 2.50 g
Literatura: Anokhin 265

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 350

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  110 zł