Cesarstwo Rzymskie, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. III w. ne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:49:00
322709
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - barbarzyńskie naśladownictwo, ok. III w. ne, Aw: Głowa cesarza (Marka Aureliusza?) w prawo, ...ONINVS AVG; Postać trzymająca glob, stojąca w prawo, COS III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 2.10 g
Literatura: Anokhin 438

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 245

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  60 zł