Cesarstwo Rzymskie, follis, 364

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:47:40
322071
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I (364–375), follis, 364, Sirmium, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający labarum oraz Wiktorię na globie, RESTITVTOR REIP, w odcinku ASIRM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.57 g, zielona patyna
Literatura: RIC 6a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 166

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  30 zł