Cesarstwo Rzymskie, follis, 321-324

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:47:20
322063
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, follis, 321-324, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Wieniec, w nim VOT X, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu BSIS i promienisty łuk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.05 g, patyna
Literatura: RIC 182

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  44 zł
5)  34 zł
6)  30 zł