Cesarstwo Rzymskie, denar, 92–93

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:40:20
322775
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan (81–96), denar, 92–93, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM P M TR P XII, Rw: Minerwa stojąca w prawo, na cokole, z tarczą i oszczepem, u jej stóp sowa, IMP XXII COS XVI CENS P P P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.15 g, patyna
Literatura: RIC 740

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 444

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  540 zł