Grecja i posthellenistyczne, trihemiobol, ok. 411–350 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:39:40
322703
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Tassos, trihemiobol, ok. 411–350 pne, Aw: Satyr biegnący w lewo, trzymający kantaros, Rw: Amfora, z boków ΘA[Σ]-IΩN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.5 mm, 0.88 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 1030

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  65 zł