Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:36:00
322707
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Mylasa, brąz, ok. II w. pne, Aw: Koń w prawo, Rw: Trójząb, poniżej A?
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 12.6 mm, 1.70 g, ciemna patyna
Literatura: SNG von Aulock 2618

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 129

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł