Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 20:35:40
322014
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Smyrna, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Tyche w prawo; Rw: Homer siedzący w lewo, trzymający zwinięty rulon, z lewej monogram, ΣΜΥΡΝΑΙΩΝ / [ΕΥΜΗΛΟΣ]
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 20.7 mm, 8.86 g

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 149

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  42 zł